Lindo Apartamento Na Enseada
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
De eersteklas ligging van Lindo Apartamento Na Enseada Guarujá van 80 m² voorziet van een handbereik van de Shopping op wandelafstand van nog geen 7 minuten ervandaan. Het appartement kan tot 9 huisvesten.
Het 3-slaapkamer appartement bevindt zich in de wijk Enseada in Guarujá, op 1 km afstand van het Acqua Mundo aquarium. Lindo Apartamento Na Enseada ligt op ongeveer 10 minuten met de auto van Pavilhão Carro Fúnebre de Santos Dumont, en ook binnen handbereik van Extra Super.
Het appartement biedt 2 badkamers aan. Daarnaast vindt u er een apart toilet en een douche.
De accommodatie bevat zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een kitchenette met een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei. Pref Saladino station is op circa 50 km van deze accommodatie. Er is een terras als een plekje om rust te nemen.
- Locale bezienswaardigheiden
- Jardim Astúrias4537 km
- Feirinha das Asturias4593 km
- Lookout Galheta4517 km
- Mirante do Morro da Caixa D’Água4642 km
- Uitkijkpunt Morro da Caixa D'Agua4657 km
- strand Asturias4381 km
- Enseada Beach900 m
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas92 km
- Treinstations
- Maua42 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Lindo Apartamento Na Enseada?
Gasten van Lindo Apartamento Na Enseada kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Shopping, op wandelafstand van nog geen 7 minuten ervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Acqua Mundo aquarium (1 km) en Pavilhão Carro Fúnebre de Santos Dumont (2 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Lindo Apartamento Na Enseada?
Het duurt 30 minuten lopen om van Lindo Apartamento Na Enseada naar het stadscentrum te komen. - ❓
Vind ik een parkeerplaats in Lindo Apartamento Na Enseada?
Lindo Apartamento Na Enseada heeft privé-autoparkeren. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 80 vierkante meters.